Październik, ciepłe, jesienne barwy i klimat naszej szkoły sprzyja czytaniu. We wtorek 19.10, uczniowie mieli okazję do wzięcia udziału w VI ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie.
W zabawie uczestniczyli uczniowie klas 1-8, książki czytano na korytarzach, w bibliotece, w salach lekcyjnych. Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego, którzy dzielnie nadzorowali przebieg wydarzenia, skorzystali z okazji, aby poczytać książki swoim młodszym kolegom. W tych też okolicznościach z klasach pierwszych i drugich zawitał znany wszystkim, sympatyczny słoń Elmer:)
Kochani, jak zwykle byliście cudowni i niezwykle licznie odpowiedzieliście na zaproszenie do wspólnego czytania. Mamy nadzieję, że dzięki temu, jako szkoła, dołożymy, naszą cegiełkę i pomożemy pobić ubiegłoroczny rekord czytania, w którym również mieliśmy swój udział.
Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność i pozdrawiamy.