Zbieramy Kolorowe Kredki

Czy masz w domu kolorowe kredki częściowo zużyte, zdekompletowane lub niepotrzebne? Nie wyrzucaj ich do kosza. Przynieś do świetlicy szkolnej. Po co? Żeby dać im drugie życie. Chcemy wesprzeć akcję „Kolorowe kredki” prowadzoną od wielu lat przez Szkołę Podstawową im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu. Otrzymane kredki grupa wolontariuszy segreguje, czyści i temperuje, a następnie przekazuje do szpitali dla dzieci, świetlic środowiskowych i fundacji wspierających dzieci. Kredki w gorszym stanie są przerabiane na cudne ozdoby i przekazywane na aukcje charytatywne.

DajmyKredkom Drugie Życie

Co przynieść? kredki ołówkowe

Kto może przynieść? wszyscy uczniowie naszej szkoły z klas 1-8

Gdzie zostawić? w pojemniku na kredki przy świetlicy głównej

Do kiedy? do 10 czerwca br.

Czego nie przynosić? kredek pobrudzonych plasteliną, klejem itp., z metalowymi końcówkami na gumki lub pogryzionych

Więcej szczegółów na stronie organizatora akcji: https://www.facebook.com/Kolorowe-Kredki-zbieramy-kredki-i-pomagamy-wyj%C4%85tkowym-i-niesamowitym-101306534566819/?ref=page_internal

Nauczyciele świetlicy szkolnej