Poznajcie Olgę- https://www.siepomaga.pl/olga

Olga choruje na SMA. Wszyscy doskonale wiemy co to oznacza. Potrzebuje przyjąć terapię genową, która kosztuje prawie 9,5 miliona złotych. Kolosalne pieniądze! Wierzymy, że z ludźmi dobrej woli- uda się zrealizować ten cel.

Jest pomysł – LINIA ŻYCIA DLA OLGI!

Potrzeba co najmniej 15 tysięcy rysunków, aby utworzyć linię życia- drogę z Pobiedzisk do Kiszkowa (woj. wielkopolskie).

Drogę, która da NADZIEJĘ, że uda się uzbierać potrzebną kwotę.

Zatem!

Zawsze jest kilka opcji. Dzisiaj masz takie do wyboru i wcale nie potrzebujesz mieć milionów na swoim koncie:

• Narysuj rysunek i zostaw go w dyżurce szkolnej (bez względu na to czy jesteś małym czy dużym dzieckiem

W każdym z nas drzemie artystyczna dusza)

• Udostępnij ten post! To WAŻNE! Wieści muszą nieść się po całej Polsce i całym świecie!
  • Odwiedź stronę www.siepomaga.pl/olga i wpłać jakiś datek. Uwierz, grosz do grosza i się uda!
  • Narysuj, udostępnij, wpłać- jeśli możesz zrobić te TRZY rzeczy, to już w ogóle CUDNIE!

(Rysunek i udostępnienie finansowo nic Cię nie kosztuje a jeśli odmówisz sobie jednej kawy na rzecz zbiórki Olgi, to kolejna kawa będzie smakować jeszcze lepiej ;-)).

Ps. Zajrzyj również na licytacje dla Olgi, może akurat znajdziesz coś dla siebie

Za każdy przejaw Twojej dobroci i wsparcia, bardzo DZIĘKUJEMY!

Na Wasze rysunki czekamy do 15.03.2021! Jako szkoła przekażemy je wszystkie organizatorom Wiosennego Spaceru