Dyrekcja szkoły przyjmuje Rodziców od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-14:30 (poza godzinami, w których prowadzą lekcje).
HARMONOGRAM KONSULTACJI rok 2022/23
IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA | NAUCZANY PRZEDMIOT | DZIEŃ TYGODNIA | GODZINA | SALA |
ALWIN-HRYNKIEWICZ ANNA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | ŚRODA PIĄTEK | 9.50-10.55 9.50-10.35 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
BŁOCH-DRZEWIECKA ADRIANA | MATEMATYKA | WTOREK ŚRODA | 13.30-13.45 10.45-11.30 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
CHRUSZCZEWSKI RYSZARD | HISTORIA WOS | WTOREK | 10.00-10.30 11.45-12.15 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
DZIUBIŃSKA-KRAUZE HANNA | JĘZYK POLSKI | WTOREK | 10.50-11.35 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
DZYDZAN KRZYSZTOF | BIOLOGIA | WTOREK | 7.45-8.45 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
EICHLER KATARZYNA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | CZWARTEK | 8.55-9.40 | SALA CICHA |
FILIPIAK KARINA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | WTOREK | 9.40-10.40 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
GAWLIK WOJCIECH | NAUCZANIE WSPÓŁORGANIZUJĄCE | PIĄTEK | 11.30-12.35 | S.4 |
GROSZEWSKA EWA | HISTORIA JĘZYK POLSKI | CZWARTEK | 8.00-8.45 | S.22 |
HERMAN GRAŻYNA | RELIGIA WDŻ | PIĄTEK | 10.45-11.45 | S.31 |
JENEK-WALEWSKA AGNIESZKA | WYCHOWANIE FIZYCZNE | PONIEDZIAŁEK | 8.55-9.55 | POKÓJ NAUCZYCIELI W. FIZYCZNEGO |
KALEMBA JOANNA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | WTOREK | 12.30-13.30 | S.12 |
KAROLCZAK JULIA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | PONIEDZIAŁEK WTOREK | 10.00-10.30 10.40-11.10 | SALA CICHA |
KAŹMIERCZAK ANNA | PEDAGOG | CZWARTEK | 17.00-18.00 | GABINET PEDAGOGA |
KOSTRO KATARZYNA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | PIĄTEK | 8.35-9.35 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
KOWALSKA ANNA | JĘZYK HISZPAŃSKI | CO DRUGA ŚRODA (ostatnia 9 XI) | 7.00-8.00 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
KRACZKOWSKI JERZY | INFORMATYKA TECHNIKA | PIĄTEK | 14.40-15.40 | SALA KOMPUTEROWA |
KRÓLAK AGNIESZKA | ŚWIETLICA | WTOREK CZWARTEK | 12.00-12.30 11.00-11.30 | ŚWIETLICA |
KRYŃSKA MAŁGORZATA | PRZYRODA | CZWARTEK | 7.30-8.30 | S. 23 |
KRZEPICKA ELWIRA | PEDAGOG | PIĄTEK | 15.00-15.30 | POKÓJ PEDAGOGA |
KULAS-SZYMAŃSKA KATARZYNA | ŚWIETLICA | ŚRODA | 10.30-11.30 | SALA CICHA |
ŁUCZAK MAGDALENA | MATEMATYKA | ŚRODA | 12.45-13.45 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
MARCZAK ANDRZEJ | FIZYKA MATEMATYKA INFORMATYKA | PONIEDZIAŁEK | 11.40-12.40 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
MŁYNARCZUK MAŁGORZATA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | ŚRODA PONIEDZIAŁEK | 9.50-10.05 9.50-10.35 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
MOLENDA IZABELA | W.FIZYCZNE | CZWARTEK | 9.50-10.50 | POKÓJ NAUCZYCIELI W. FIZYCZNEGO |
OLESIK IWONA | JĘZYK POLSKI | WTOREK | 7.30-8.30 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
PACHURA BEATA | ŚWIETLICA | ŚRODA | 11.30-12.00 | ŚWIETLICA |
POLARCZYK EWA | RELIGIA | CZWARTEK | 9.50-10.50 | SALA CICHA |
RADOMSKA BEATA | CHEMIA EDB | CZWARTEK | 7.00-8.00 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
RATAJCZAK DOROTA | W. FIZYCZNE | CZWARTEK | 10.35-11.35 | POKÓJ NAUCZYCIELI W. FIZYCZNEGO |
ROSADA-GESSNER MAGDALENA | PSYCHOLOG | PONIEDZIAŁEK | 16.00-17.00 | GABINET PSYCHOLOGA |
ROSIŃSKA ALINA | W. FIZYCZNE | PONIEDZIAŁEK | 8.50-9.50 | POKÓJ NAUCZYCIELI W. FIZYCZNEGO |
RYBARCZYK KAMILA | KIEROWNIK ŚWIETLICY | WTOREK | 7.30-8.30 | POKÓJ KIEROWNIKA ŚWIETLICY |
SIECIECHOWICZ- ROSZKIEWICZ BEATA | JĘZYK ANGIELSKI | PONIEDZIAŁEK PIĄTEK | 13.00-13.30 11.00-11.30 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
SOMMERFELD KAROLINA | JĘZYK NIEMIECKI | WTOREK | 9.00-9.30 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
STACHULA KATARZYNA | RELIGIA ETYKA | CZWARTEK PONIEDZIAŁEK | 12.25-12.55 14.05-14.35 | S. KATECHETYCZNA POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
SZAJDAK-SKRZYPEK KATARZYNA | JĘZYK ANGIELSKI | PONIEDZIAŁEK PIĄTEK | 7.15-7.45 7.15-7.45 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
SZATAN-CIESIELSKA JOANNA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA EDB | PONIEDZIAŁEK PIĄTEK | 9.00-9.40 9.00-9.20 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
SZENK RAFAŁ | ŚWIETLICA | PONIEDZIAŁEK | 13.30-14.30 | ŚWIETLICA |
SZULTA ALICJA | JĘZYK POLSKI | PONIEDZIAŁEK | 7.45-8.45 | S.8 |
SZYMAŃSKI ŁUKASZ | MATEMATYKA | PONIEDZIAŁEK PIĄTEK | 10.45-11.15 9.50-10.20 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
TRZYMKOWSKA MAŁGORZATA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | ŚRODA | 15.30-16.10 | S.10 |
URBAN KAMILLA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | ŚRODA | 8.55-9.40 11.40-11.55 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
USOWICZ JOANNA | JĘZYK ANGIELSKI | WTOREK | 11.45-12.45 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
WALCZAK BEATA | ŚWIETLICA | CZWARTEK | 11.15-12.15 | ŚWIETLICA |
WILCZYŃSKA MAGDALENA | EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | WTOREK | 9.40-10.40 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
WOJCIECHOWSKA JOANNA | JĘZYK POLSKI | PONIEDZIAŁEK | 11.40-12.25 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
WRZESZCZ BEATA | JĘZYK ANGIELSKI | PONIEDZIAŁEK WTOREK | 10.45-11.15 11.45-12.15 | POKÓJ NAUCZYCIELSKI |