W czwartek 14 września 2023 roku, mieliśmy przyjemność gościć funkcjonariuszy ze Straży Gminnej w ramach lekcji o bezpieczeństwie dla dzieci z klas pierwszych

Podczas wizyty dzieci dowiedziały się o wielu ważnych kwestiach, takich jak zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, korzystania z pasów bezpieczeństwa w samochodzie oraz noszenia kasków podczas jazdy na rowerze. Nasi goście byli bardzo cierpliwi i przystępnie tłumaczyli te zagadnienia, używając przykładów, które zainteresowały naszych uczniów.

Po prezentacji dzieci miały okazję zadać wiele pytań i wyrazić swoje obawy związane z bezpieczeństwem. Nasi goście odpowiedzieli na każde pytanie, co przyczyniło się do zwiększenia świadomości uczniów na temat tego, jak ważne jest dbanie o swoje bezpieczeństwo.

Wizyta zakończyła się wręczeniem każdemu dziecku odblasków – koniczynek. Dziękujemy za wspaniałą lekcję o bezpieczeństwie i zaangażowanie w edukację naszych uczniów. Mam nadzieję, że te nowe umiejętności przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych dzieci w codziennym życiu.