‘Let’s sing’

W piątek 20 maja w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się szkolny etap Konkursu Piosenki Anglojęzycznej ‘Let’s sing 2022’.

Jury w składzie p. Marta Mikołajczak, p. Beata Sieciechowicz, p. Joanna Usowicz  oraz p. Beata Wrzeszcz miały przyjemność wysłuchać aż 13 występów. Wszystkie piosenki były śpiewane w języku angielskim.

Jury było pod ogromnym wrażeniem odwagi, umiejętności wokalnych i językowych oraz ilości pracy włożonej w przygotowanie wszystkich występów. Na uwagę zasługuje fakt, iż jeden utwór był własnego autorstwa.

Po obradach jury przyznało 3 miejsca oraz 3 wyróżnienia:

I miejsce – Alicja Muszyńska  kl. 8B – utwór własny

II miejsce – Maja Brzostowska kl. 5A

III miejsce – Klaudia Dropik kl. 7B

wyróżnienia otrzymali: Agata Rędzikowska kl. 5c, Nicole Siedlecka kl. 7b oraz Weronika Dolata kl. 8a.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a osoby wyróżniony nagrody ufundowane przez wydawnictwa Macmillan i Pearson.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie niezapomnianych wrażeń!

Dziękujemy CKiBP za udostępnienie sali.

Osoby wyróżnione 10 czerwca będą reprezentować naszą szkołę w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE  PIOSENKI ANGLO I NIEMIECKOJĘZYCZNEJ „ Sing mit mir 2022” w Chludowie.

Trzymamy za Was kciuki i zapraszamy na kolejną edycję za rok!!