Witajcie!

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Wróciliście po wakacjach do szkoły, a wielu z Was także do świetlicy szkolnej. Dla uczniów klas pierwszych zarówno szkoła, jak i nasza świetlica, to zupełnie nowe miejsca. Wierzymy, że dzięki wychowawcom i starszym uczniom nie będą się czuli zagubieni.

Mamy nadzieję, że czas spędzany w świetlicy będzie dla wszystkich pięknym doświadczeniem, okazją do rozwijania swoich zainteresowań i nabywania nowych umiejętności.

Do zobaczenia w świetlicy szkolnej!


Świetlica szkolna czynna jest w godzinach: 6:30-17:00

Telefon kontaktowy: 508 221 785

Regulamin świetlicy:  Regulamin

Zgłoszenie ucznia do świetlicy:


To nieprawda, że tylko chłopcy lubią bawić się klockami. W naszej świetlicy swoje umiejętności budowlano-konstrukcyjne doskonalą także dziewczynki. I doskonale się przy tym bawią :-).My już zrobiliśmy przetwory na zimę. A Państwo?


Trzy, dwa, jeden… START
DZIEŃ BORSUKA w NASZEJ ŚWIETLICY

To nieprawda, że w świetlicy tylko malujemy :-).


Jesienne drzewa z kolorowymi liśćmi – papier i suche pastele.


Jesienne prace w świetlicy…


W roku Stanisława Lema nasza szkoła realizuje projekt pt. „Z Lemem do gwiazd”. My też mamy już w nim swój udział – uczniowie świetlicy rysowali wymarzone roboty. A dla lubiących wyzwania  – fragment opowiadania St. Lema do przeczytania bez zająknięcia się ;-).


Czy w Międzynarodowy Dzień Kropki rysuje się kropki? A może liczy, kto, ile kropek zobaczy w ciągu dnia? Tak naprawdę, to nie jest święto samej kropki, a święto odwagi, kreatywności i zabawy. Zobaczcie jak kreatywnie podeszli do tematu uczniowie w naszej świetlicy.Wakacyjnych wspomnień ciąg dalszy…