28.10.22 r był w naszej szkole dniem wyjątkowym – wesołym i bardzo pomarańczowym. Tego dnia obchodziliśmy DZIEŃ DYNI. Uczniowie wszystkich klas zostali zaproszenie przez Radę Rodziców do zabawy. Każdy miał się przebrać. Ocenialiśmy kreatywność i zaangażowanie. W każdej klasie odbyło się głosowanie wśród członków jury oraz samych uczniów na najfajniejsze stroje. Tego dnia nie zabrakło także rozmów o samej dyni, o jej wartościach odżywczych, przepisach na smaczne produkty jakie można z niej przyrządzać i metodach jej uprawy.

O tym, jak kolorowo i jesiennie zrobiło się w naszej szkole tego dnia niech Was przekonają poniższe zdjęcia. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, super pomysły, a Radzie Rodziców za zorganizowanie konkursu i super nagród!!