Szanowni Państwo

Na podstawie § 1 ust. 6 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1931) Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie wprowadza od dnia 9 listopada 2020 r. do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu.

W trosce o bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników Szkoły, przyjęcia interesantów odbywać się będą tylko w ważnych sprawach po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny wizyty z pracownikiem prowadzącym sprawę. Sekretariat będzie czynny w godzinach 7:30-14:30.

Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, jeśli jest to możliwe, prosimy o kontakt telefoniczny (61) 8 125 191 lub mailowy [email protected]

Z poważaniem Maria Antas