Nasze klasy pierwsze miały niezwykłą przygodę w Ośrodku Edukacji Leśnej “Łysy Młyn”! Podczas wizyty, nasi uczniowie uczestniczyli w fascynujących zajęciach o ptakach, gdzie poznali różnorodność i zachowania tych pięknych stworzeń. Korzystając z mikroskopów, zgłębialiśmy tajemnice kleszczy i dowiedzieliśmy się o ich profilaktyce, co było niezwykle pouczające i przydatne.

Poza tym, nasze małe odkrywczynie i odkrywcy mieli okazję odkryć las w Radojewie, korzystając z lornetek i lup, obserwując rośliny i ptaki w ich naturalnym środowisku. To było niezapomniane doświadczenie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów! Dziękujemy Ośrodkowi Edukacji Leśnej “Łysy Młyn” za niezwykłą możliwość nauki i przygody w otoczeniu natury.