Zima nam nie straszna

Powrót do szkoły po długiej przerwie nie był łatwy,ale daliśmy radę! Każdego dnia na świetlicy wykonywaliśmy ciekawe prace plastyczne nawiązujące do tematyki zimowej. Dzielimy się nimi z Wami,bo jesteśmy z nich bardzo dumni.

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym “Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” organizowanym przez Dom Kultury w Łapach.

Las kubeczków… 😉

Jesienne stworki – liściaste, wesołe, tajemnicze… A przede wszystkim – niepowtarzalne :-).

Jesień w obrazach

Dzień Dyni w świetlicy – króluje dynia i kolor pomarańczowy.

Jesień w świetlicy

Za oknem jesień i w naszej świetlicy powstały kolorowe jesienne prace.

Dzień Morza

Kolejny tydzień upłynął nam z koleżanką KROPKĄ. Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. W świetlicy powstały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki,którymi chcemy się z Państwem podzielić!

„Tęczowy świat kropki”

„Kropka farbą malowana”

Pierwsze dni w świetlicy nie są łatwe,a tym bardziej w dzisiejszych czasach. Jednak staramy się,aby dzieci były bezpieczne i rozwijały swoje zdolności manualne. Przedstawiamy kilka prac z pierwszego tygodnia naszej pracy.

1. „Tęczowym balonem z wakacji wracamy, a wspomnień obłoki płyną za nami”.

2. „Delfiny z magicznej wyspy”

3. „My się wirusów nie boimy, myciem rąk je przegonimy”

4. „Zaczarowany świat rekinów”