Jak wiecie nasza szkoła przystąpiła do projektu „DziałaMY – program rozwoju edukacji obywatelskiej w Wielkopolsce” realizowanego przez Stowarzyszenie CREO i Stowarzyszenie Metropolia Poznań. Jednym z filarów projektu było zorganizowanie Szkolnego Budżetu Obywatelski ego (SBO). Poprzez portal www.konsultacje.metropoliapoznan.pl/sbo uczniowie mogli zgłaszać swoje propozycje miniprojektów o wartości do 1000 zł. Mógł to być sprzęt lub wyposażenie, ważne z punktu widzenia potrzeb społeczności szkolnej, służące celom edukacyjnym, sportowym, rekreacyjnym itd. Po wersyfikacji zgłoszonych pomysłów zorganizowaliśmy głosowanie. Odbyło się on 17.11.21. Znamy już zwycięzców! W tym roku wygrał projekt „Strefa relaksu”, którego pomysłodawcami są: Maja Korytowska, Weronika Saj, Kinga Kulak i Zuzanna Napierała z klasy 4b. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zgłaszaniu swoich projektów oraz głosowaniu!